IT

Altán jako příjemné místo k odpočinku

Posedíte si rádi s rodinou a přáteli za pěkného počasí někde venku u něčeho dobrého? Většina lidí ráda využije hezké počasí a sednou si venku, kde stráví hezké chvíle společně. Teplé počasí a sluníčko k tomu přímo vybízí. Říkáte si, jaké by to bylo, mít takovou možnost i u vás na zahradě? Stačí si nějaké příjemné posezení vyrobit. Nejste dost zruční, nebo nemáte možnost si sehnat a upravit dřevo? I bez toho se obejdete. My máme v nabídce zahradní altán dřevěný, který si složíte sami v klidu doma.

altán u stromů

Altán si můžete složit
Naše výrobky jsou ze dřeva, a všechny dřevěné komponenty jsou opracovány, takže jejich povrch je hladký. Dodáváme stavebnice, které si za pomoci návodu dokáže smontovat každý, a jinak tomu není ani u altánu. Důležité je mít odhodlání a chuť do práce. Sestava takového altánu nezabere víc jak několik hodin – šikovní to zvládnou už za jedno odpoledne.

rozestavěný altán

Co dostanete?
Pokud si budete chtít altán sestavit sami, dostanete od nás kompletní dřevěnou konstrukci s veškerým spojovacím materiálem a střešní krytinou. Dřevo je impregnované proti plísním a hnilobám. Aby nedošlo k poškození impregnace, je nutné montáž provádět v době sucha. Na sestavení si netroufnete, a budete raději, když vám altán sestavíme? U nás máte možnost objednat si dodání altánu na klíč, což znamená, že vám ho vyrobíme i sestavíme přímo u vás doma.
Lepší je vždycky plánovat realizaci podobných staveb s předstihem, protože doba dodání může být i několik týdnů. Pokud k době dodání připočteme i nutnost čekání na vhodné počasí, můžeme se dostat i na několik měsíců. Je proto dobré neotálet, a altán si zajistit s dostatečným předstihem. Ať už se rozhodnete pro dodání na klíč nebo pro stavebnicové řešení, u nás máte jistotu kvalitních výrobků za příznivé ceny. V nabídce máme i pergoly a stání na auta, máte z čeho vybírat.

Výroba dekorací pro firmu Selvintech s.r.o

Volný čas je třeba investovat a využít ho naplno zábavou, odpočinkem nebo časem s rodinou. Další možností je i přivýdělek, který může zlepšit naší finanční situaci a přivést do rozpočtu peníze navíc. Najít vedlejší zaměstnání je ale těžké a to kvůli pevné pracovní době v hlavním pracovním poměru. Ideálním řešením je tak brigáda, která nám umožní zvolit si čas podle sebe a perfektně tak skloubit obě zaměstnání. Výroba dekorací pro firmu Selvintech s.r.o tyto podmínky splňuje a to i díky práci z domova, kterou si můžete rozvrhnout podle svých potřeb.
Předem se tak rozhodnete, kolik práce uděláte a kolik času jí budete věnovat. Pracovat budete z pohodlí vašeho domova a vyhnete se tak stresu, tlaku a nervozitě. Výroba dekorací není nijak náročná a je vhodná jako přivýdělek i pro studenty, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené.

Ověřená společnost s tradicí
Brigády z domova nemají zrovna nejlepší pověst a to kvůli častým podvodům, které zájemce připraví o peníze. Lidé se tak k nim staví skepticky a příliš těmto nabídkám nedůvěřují. U nás se tohoto problému obávat nemusíte a to díky recenzím našich zaměstnanců, kteří pro nás pracují již dlouhou dobu. Na internetu se tak dočtete všechny potřebné informace o přístupu společnosti, kvalitě materiálů, ale i samotné práci. Předem máte jistotu seriózního přístupu a tím i slíbené výplaty peněz.

Spoření na důchod či dovolenou
Motivací, které Vás k naší brigádě přivedou, může být hned několik a patří mezi ně i možnost spoření a to na důchod, dovolenou nebo jen tak pro jistotu. Díky možnosti vlastní pracovní doby sami rozhodnete o tom, kolik si měsíčně vyděláte a to podle vašich možností, energie i chuti pracovat.

Ochranná síť

Tento bezpečnostní prvek je důležitou součástí každé trampolíny. Bezpečnost není radno podceňovat a proto je ochranná síť základním prvkem. Měla by se nacházet v každé základní výbavě trampolíny.

trampolína a síť

Vždy doporučujeme výrobky, které již v základu tento bezpečnostní prvek obsahují. Síť je vyrobena ze silného, ale zároveň dostatečně pružného vlákna, aby mohla zachytit všechny děti, které by se čistě náhodou odchýlily ze svého kurzu letu.

Ochranná síť na trampolínu tvoří jakýsi bezpečnostní prvek. Každý chce vyskočit co nejvýše. Vzhůru k oblakům, ale tvrdě můžeme dopadnout na zem. V případě dospělých je to velice riskantní a co teprve v případě dětí. Ty často neodhadnou výšku skoku a místo dopadu a proto je pro ně daleko bezpečnější, když kolem skákací plochy mají zábranu. Ta brání tomu, aby minuly skákací plochu, nebo aby spadly, nedej bože, až na zem. Skákací plocha je chráněná a je dostatečně pevná, aby udržela jakékoli nárazy, proto děti mohou vyskakovat klidně, co nejvýše umí a vy budete mít vždy jistotu, že s ochrannou sítí se nemůže nic stát. Děti nevyskočí ven a ani nespadnou na zem. Pády z takovéto výšky by totiž jistě znamenaly nějaký ten úraz, přinejmenším naražené koleno, ale v horších případech by to mohlo mít i nedozírné následky.

Využijte všech výhod

Trampolíny mají nosnost až 180 kilo a proto jsou bezpečné i pro dospělé. Velikost 305 je ideálním rozměrem, na kterém se pobaví jak děti, tak i dospělí. Užijte si skákání naplno s kvalitní a odolnou trampolínou. Vybírat si můžete hned z několika různých typů. Bez obav tak můžete skákat na skákací ploše i se svými dětmi. Užijte si spoustu legrace a také zábavy na čerstvém vzduchu. Stačí, když máte kousek volného místa na zahradě.

trampolína s ochranou sítí

Co všechno pozitivního přináší?
1) Skákání je dobré na odbourání stresu a napětí.
2) Aktivita, se kterou si protáhnete celý organismus a všechny svaly na těle.
3) Zlepšíte si kondici a můžete tímto způsobem i spálit pár kalorií.
4) Posílení nohou zlepšení rovnováhy.
5) Děti se vydovádí a vybijí svou přebytečnou energii.
6) Přináší pobyt na čerstvém vzduchu, venku v přírodě.
7) Děti máte pod dohledem na zahradě.
8) Zlepší se stabilita těla a koordinace pohybů.
9) A nakonec je to báječná zábava pro děti i dospělé.

Keto dieta

krejčovský metr, vidlička

Tento druh diety vymyslel harvardský profesor George L. Blackburnem, který zkoumal štěpení tuků a navození stavu ketóza v lidském těle. Díky svému výzkumu přišel na to, jak to celé funguje a vymyslel projekt, který pomáhá lidem shodit přebytečná kila. V první řadě si vyberete program, podle toho, kolik chcete shodit kilo. Pak si pročtete seznam povolených potravin, které můžete v jednotlivých fázích programu jíst. Je to strašně důležité, abyste to ani trošku neporušili, protože pokud to porušíte, tak zrušíte stav ketózy ve Vašem organismu a nic nebude fungovat. Tento stav se navozuje po dvou až třech dnech celkové diety. Je to stav, kdy tělo čerpá energii pouze ze svých tukových zásob, svaly Vás zůstávají a nespalují se. To je velice důležité, protože svaly spalují tuky a při mnohých dietách člověk zhubne převážně ze svalů, protože špatně jít. Abyste navodili tento stav, tak je těžké to udělat v podobě normální stavy, proto pro Vás máme přísně a přesně sestavené potraviny, které obsahují potřebné množství živin a všech látek, které potřebujete a Vy je pak doplníte zeleninou a dalšími povolenými potravinami. Keto dieta je zkrátka nejjednodušším způsobem, jak zhubnout během krátké doby a udržet si svoji vysněnou váhu a dosáhnout krásné postavy.

Shoďte do plavek
Máte objednanou dovolenou a Vaše novoroční předsevzetí zase nevyšlo a Vy jste akorát ještě více přibrali? Pokud ano, tak byste měli udělat ten první, nejdůležitější krok a seznámit se s naším programem, který je nejlepší a jistě se Vám bude moc líbit. Díky nám se Vám podaří shodit takový váhový úbytek, který si sami zvolíte. Podle toho je sestavený program. Který Vám pomůže tohle všechno dodržovat. Je to tak jednoduché. Nemusíte si nic vážit ani nic připravovat. Jednoduše jen doplníte jídla, která si od nás zakoupíte o nějaký kousek zeleniny. Je to časově nenároční. Nemusíte si vyvařovat. Většina jídel od nás jsou instantní, takže to bude pro Vás jednodušší. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, tak se nás neváhejte zeptat a my Vám pomůžeme všechno vysvětlit.

salát, ovoce, zelenina, sýr

Ztracený notebook

Zajímavá informační technologie je věda o počítačích. Abych se vám přiznala, tak já mám počítače opravdu hodně ráda. A nevím, co bych dělala, kdybych neměl mobilní telefon. A právě kvůli mobilnímu telefonu jsem byla naštvaná, že jsem ho několikrát ztratila, protože je malý, ale když mám počítač anebo notebook, tak je hodně veliký a ten právě nejde jen tak ztratit. A to právě díky informační technologii, kde mám právě vyhledávání, když ztratím nějakou kvalitní techniku. A taky se mi tohle jednou stalo. Jela jsem z práce, kde jsem musela být dva dny, byla to taková krátká služební cesta.

Doma mám notebook i počítač.

Měla jsem sebou taky pracovní notebook. Jenomže jsem si musela rychle něco udělat, takže jsem si sedla na náměstí, protože bylo krásné počasí. A tam jsem otevřela notebook a něco jsem dělala. Pracovala jsem rychle a poctivě, potom jsem si chtěla odpočinout, abych ulevila unaveným očím. Notebook jsem dala do speciální tašky a tašku jsem položila vedle sebe. Jak jsem to, tak kochala náměstím a pozorovala lidi, tak jsem se z ničeho nic zvedla a šla jsem domů, protože jsme byla vážně z cesty unavená. Až doma jsem zjistila, že nemám sebou svůj pracovní notebook.

S IT pracuji vlastně denně.

Ani nevíte, jak jsem byla naštvaná a taky jsem byla dost vystrašená, že jsem ho tam někde něco nechala. Byla jsem v šoku, protože jsem tam měla pracovní věci, takže to byly velice citlivá témata. Rychle jsem se vrátila na místo, kde jsem nechala notebook. Kéž by tam notebook byl! Samozřejmě že už tam nebyl. Ale dobří lidé stále existují, takže se mi asi do dvou hodin notebook vrátil, protože mi volala policie, že se našel můj notebook, že ho někdo odevzdal na policii. A díky bohu, že slušní lidé existují a já už mám konečně ztracený notebook doma. Stalo se vám někdy něco podobného? Pokud ne, tak buďte rádi, je to velmi nepříjemné.