Najděte si práci

Najít si tu správnou práci bude opravdu naprosto těžká věc, protože bez toho abyste dělali něco, co vás alespoň trochu baví a neotravuje vás to, tak bez toho se opravdu nedá žít. Někomu nevadí, když dělá v nějaké firmě, nebo dělá třeba někde ve fabrice na směny, ale někoho to může opravdu hodně psychicky bolet. Ne každý zvládne dávat noční směny, odpolední směny, ranní směny. Ne všichni jsme stejní, proto si každý musí vybrat to pravé, co bude sedět jemu na míru.

kancelář

Někdo bude preferovat spíše sedící práci, někde v kanceláři, pohoda a klídek u počítače někdo zase naopak bude vyhledávat zaměstnání právě v terénu, takové, aby nebylo nudné, aby bylo perspektivní.Dle místa, kde žijete, si vyberete jednoduše zaměstnání, které je ve vašem okolí k mání. Samozřejmě výše nabídek je podle kraje. Nejvíce jich bude v Praze a okolí a dalších ve větších městech a nejméně na vesnicích a menších městech. My ale máme nabídku opravdu od hodně firem, které hledají svůj tým a chtějí, aby se k nim dostali opravdu kvalifikovaní a dobří zaměstnanci. Inzerce práce zdarma poslouží všem.

pracoviště

Co dělat při výpovědi?

Kdyžse rozhodnete, že ukončíte svoji pozici ve stávajícímzaměstnání, tak byste měli vědět důležité informace, na co máte právo a co potom můžete pobírat za různé peníze a co to pro vás bude znamenat. První zásada je, že výpověď musí být vždy podepsána a napsánana papíře. Nejlépe je,když si necháte i pro sebe kopii.Buď ho můžete ukončit buď výpovědi zaměstnance, nebo dostanete výpověď od zaměstnavatele. Pokud jstese jako zaměstnanec rozhodl, že nebudete chtít pokračovat ve firmě zaměstnavatele, tak nemusíte vůbec dávat žádné důvody, ale prostě jenom přijdete za zaměstnavatelem a on vám to podepíše. Bude tam samozřejmě výpovědní lhůta, kterou si musíte předem počítat. Pokud se jedná o výpověď od zaměstnavatele, tak ten má několik důvodu, ze kterých je možné podat výpověď.