Není půjčka jako půjčka

Když je člověk podnikatelem, dostane se do finančních potíží raz dva. Protože je odkázán jen sám na sebe a na své zaměstnance, a také na libovůli státu a odběratelů, kteří mu nejednou mohou dělat i vyslovené naschvály.
A když se takový podnikatel ocitne v tísni? Nebo když potřebuje svou firmu nezbytně modernizovat, rozšiřovat, prostě vylepšit? Pak mu nejednou nezbývá, než doufat, že ho spasí nějaká ta půjčka.

hypotéka

Ovšem jakou půjčku zvolit?
Je-li takový podnikatel bez dluhů a bez záznamu v registru dlužníků, má na výběr. A nakonec nejednou zvolí coby to nejlepší produkt zvaný nebankovní hypotéka bez registru. A i ten, jenž naopak dobrou pověstí zrovna neproslul a má už nějaký ten „škraloup“ z minulosti, sází na tentýž produkt.
A to proto, že tento typ podnikatelského úvěru znamená nejednu přednost, jíž se jiným nabídkám nedostává.

Lze tady například:

  1. Uspět i v případě, že žadateli tradiční banky půjčit odmítnou. Zpravidla pro záznam v registru dlužníků nebo nízký příjem.
  2. Získat prostředky i na vyplacení exekucí, refinancování nevýhodných půjček a podobně.
  3. Získat dlouhou dobu splatnosti, a to až třicet let, provázenou nízkými splátkami.
  4. Získat hotovost až do výše sedmdesáti procent ceny nemovitosti, jíž člověk za půjčené peníze ručí.
  5. Dosáhnout schválení žádosti už do čtyřiadvaceti hodin od dodání fotografií zastavované nemovitosti (bytu, rodinného domu, chaty, pozemku, komerčního objektu,…)

balíčky peněz

Pokud chce člověk tuto půjčku získat, stačí vlastně jenom vyplnit online žádost, přiložit fotografie zastavované nemovitosti a vyčkat rozhodnutí, což ale rozhodně netrvá dlouho. Na rozdíl od následného splácení takové půjčky, jež může trvat od jednoho do třiceti let. S tím, že pochopitelně může být vše zaplaceno i předčasně, jak je libo.

A výhodou je tu konec konců i to, že jsou tu jasná pravidla hry a není vyžadována ani žádná platba předem. Protože tady jde nejenom o to, aby si nebankovní společnost přišla na své, ale i aby se pomohlo podnikateli, který se ocitl v nesnázích. A který určitě důvěru v něj vloženou nezklame.