Zvířecí vzor-trend letošního léta

Všechny módní maniačky ví, že trendy v oděvním odvětví pro nadcházející sezónu jsou již dávno určené minimálně rok dopředu. Není tedy těžké zjistit, co se další rok bude nosit. Od minulého roku se objevovaly zvěsti, že největší trendy letošního léta budou zvířecí vzory a neonové barvy. Říkáte si, že zvířecí vzory tu byly již několikrát? Ano, máte pravdu. Zvířecí vzory opravdu nejsou nějaký výdobytek dnešní moderní doby. Ovšem velmi překvapivý je fakt, že ačkoliv to není žádná novinka, tak lidé zvířecí vzory často neumí správně kombinovat. A místo pěkně sladěných kousků vídáme kolem nás šílené variace.
 vzor zebra

Tři pravidla pro nošení zvířecích vzorů

 
Podobný scénář zná asi každý správný maniak do módy. Domů jsem si donesla spoustu krásného a neodolatelného oblečení, ale vůbec netuším, s čím ho budu kombinovat. Ale nechat ho v obchodě by byl neskutečný hřích. Zní Vám to povědomě? Pokud ano, tak čtěte dále.
 
První pravidlo
Jako první pravidlo platí, že se nosí pouze jeden vzor. Nekombinujte tedy prosím například tygří vzor se zebrou. Ne, opravdu to nebude vypadat dobře. Raději se zaměřte na jeden zvířecí vzor, který Vám opravdu sluší.
 
Druhé pravidlo
Mezi druhé pravidlo se jednoznačně řadí správná volba barvy. Pokud v obchodech trávíte hodně času, tak Vám barevná různorodost zvířecích vzorů určitě nemohla uniknout. Přejete si růžového tygra? Jen si ho kupte. Nebo si přejete raději zlaté pruhy zebry? Stačí říct! Každý jsme jiný a každý preferujeme jiné věci. To je v pořádku. Ale vždy musíme myslet na to, zdali se námi zvolená barva nebude až příliš bít se zbytkem outfitu. Přece nikdo z nás nechce chodit jako šašek, že?
 leopardí vzor
Třetí pravidlo
Třetí pravidlo není žádná novinka. Jednoduše jde o to, že se musíme naučit jednu věc. Méně je více. Často hodně lidí zapomíná, že zvířecí vzor je velmi výrazný již sám o sobě. Proto si musíme velmi dobře promyslet, jak ho chceme nosit. Pokud si koupím dlouhý kabát se vzorem jaguára, tak ho už nebudu dále kombinovat s dalším vzorem. Spíše zvolím například jemné zemité tóny, aby zvířecí vzor jemně vynikl.
 
Zvířecích vzorů je nepřeberné množství a každému bude slušet jiný vzor. Nezapomínejme ale na to, že v jednoduchosti je krása. Nikdo přece nechce, aby si ho ostatní pletli se zvířetem či šaškem. A tomu se dá zabránit pomocí řádného promyšlení našeho outfitu.