Dodejte svému tělu tekutiny a vitamíny v podobě zdravého nápoje

V létě je zásadní dbát na dostatečný přísun tekutin. Zvláště v horkých dnech je totiž velice nebezpečné podcenit riziko dehydratace. Ovšem stát se to může snadno, všichni z nás to dobře znají. Tou příčinou špatného pitného režimu může být pracovní kolotoč. Člověk neví, kam dřív skočit a má plnou hlavu starostí, které musí vyřešit, takže už mu na pití nezbývá čas. Ovšem to je zásadní chyba, neboť dostatečný příjem tekutin je klíčem k našemu dobrému https://revue.idnes.cz/zlata-adamovska-petr-stepanek-vino-laska-degustace-f8r-/lidicky.aspx%3Fc%3DA161025_151104_lidicky_jfkzdraví a jestliže ho podceníme, tak nám ve vysokých teplotách může klidně hrozit kolaps organismu, což je něco, s čím bychom si rozhodně neměli zahrávat.

okurková limonáda

Ovšem důvodem ke špatnému pitnému režimu může být také to, že ve své blízkosti nemáme nápoj, který by nás lákal ke konzumaci. Pít stále jen čistou vodu je sice zdravé a levné, ovšem jen málo komu to chutná. A horké nápoje jako je káva či čaj nejsou v parném létě zrovna to pravé. Proto je potřeba sáhnout po osvěžení, které bude nejen chutné a lákavé, ale také zdravé. A v tomto případě je skvělou volbou okurková limonáda. Okurka je totiž velice zdravým druhem zeleniny, který obsahuje všechny důležité minerální látky a vitamíny, které naše tělo potřebuje, takže není divu, že ji výživoví experti doporučují konzumovat v poměrně veliké míře.

okurka

Ovšem ruku na srdce, kdo z nás tuto zeleninu pravidelně zařazuje do svého jídelníčku? Takže dobrým řešením, jak to napravit, prospět svému zdraví, a ještě dodržet pitný režim je právě pořízení okurkové limonády, kterou si velice rychle zamilujete nejen vy, ale i každý, komu ji dáte ochutnat. A pokud máte práce až nad hlavu, tak tou nejlepší cestou, jak ušetřit svůj čas je neztrácet hodiny pracnou výrobou, ale koupit si hotový produkt.