Sprcha na zahradu

Hledáte originální dárek, který věnujete? Nebo něco praktického na svou zahradu? K domu, bazénu nebo na chatu? Podívejte se na venkovní solární sprchy. Tento typ je vhodný především k bazénům, ale má i jiné možnosti využití.

sprcha

Tělo je většinou tvořeno jakýmsi zásobníkem vody, který se díky slunečním paprskům ohřívá. Voda v něm se zahřívá na opravdu vysoké teploty. Vždy je proto nezbytné postavit sprchu na místo, na které svítí co nejvíce sluníčka, abyste kdykoliv měli teplou vodu a mohli se osprchovat. Voda je samozřejmě nastavitelná a to pomocí nějaké páčky, kde si určujete, jestli chcete teplejší nebo chladnější. Tento produkt napojíte na venkovní přívod vody na své zahradě. Voda, která bude uvnitř, se bude nahřívat a ta studená bude volně přitékat z napojení na zdroj vody. Díky tomu si můžete zvolit buďto teplejší nebo chladnější. Existují velice levné typy, ale také dražší, které mají například až 30 litrový zásobník vody a jsou z kvalitního materiálu. Každý typ je však vhodný pro domácí letní osvěžení na zahradě.

Nepotřebujete žádný přísun elektrické energie – voda se nahřívá sama, zdarma za pomocí slunečního záření. Tělo je vždy vytvořené tak, aby vstřebávalo co nejvíce tepla ze sluníčka, a díky tomu se voda dostatečně dokáže nahřát!

v Použití u bazénu
Tyto typy jsou vhodné k domácím bazénům, protože se před vstupem do bazénu můžeme osvěžit a také ze sebe smýt zbytky nečistot. Na pokožce mohou být zbytky prachu, opalovacích krémů nebo také na nohou zbytky trávy. Toho všeho se lehce zbavíte, když se umyjete pod touto zahradní sprchou. Navíc se můžete trochu osvěžit, když si přidáte více studené, aby si tělo zvyklo na další přesun do vody v bazénu, který bývá většinou chladnější. Samozřejmě, že jakmile vyjdete z bazénu, je dobré ze sebe smýt zbytky chloru, proto nemusíte vstupovat do domu, ale bohatě postačí, když ze sebe smyjete chlor a bazénovou vodu právě pod touto sprchou.
Venkovní solární sprcha má zkrátka mnoho možností využití.

sprška

Další možnosti, jak ji využít

Hodí se také k jakýmkoliv chatkám či jen tak na zahradu. Pobaví se s ní děti v horkém letním dni, ale i dospělí. Po náročné práci na zahradě se můžete omýt venku pod touto sprchou. Hodí se také na zahrady k chatkám, kde často koupelny nebývají. Takto se alespoň na tu jednu noc dokážete opláchnout a budete se cítit skvěle.

5/5 - (1 vote)