Krásné zuby bez bolesti

Zanedbání péče o zuby se nám může v budoucnosti krutě vymstít, protože pak mohou nastat změny, které bývají NEVRATNÉ. Je až s podivem, že v současné době, kdy je péče na špičkové úrovni, stále ještě mnoho lidí návštěvu stomatologa odkládá a problémy ignoruje. Strach před zubařem je natolik zažitý, že s tím má spousta lidí opravdové problémy. Pokud k nim patříte, zkuste navštívit některé estetické dentální centrum https://www.2kdent.cz/, kde vás přesvědčí, že váš strach je naprosto zbytečným. V těchto centrech se provádí veškerá zubní ošetření pod mikroskopem. To zaručuje opravdu dokonalou péči i výsledek. Součástí péče o zuby se stala i návštěva dentální hygieny, kde vám šetrným způsobem odstraní zubní kámen. To je velice důležité, protože zubní kámen může v budoucnu způsobit i vznik nebezpečné paradentózy.

oprava zubu

§ Dentální hygienistka má ve své nabídce i bělení zubů pomocí bělící lampy 2-K Dent.
§ Tento způsob je mnohem šetrnější nežli používání bělících past.
§ Některé z nich totiž mohou při dlouhodobém používání poškodit zubní sklovinu.

Paradentóza se dá léčit

Také jste přesvědčeni, že PARADENTÓZA je nevyléčitelné onemocnění a dříve či později vás připraví o chrup? Je to omyl. V dentálním centru vám od této nepříjemné nemoci pomohou. Lékaři, kteří tu pracují, nekončí svá studia tím, že dostanou lékařský diplom. Stále se vzdělávají a hledají nové poznatky z celého světa.

úsměv

o Právě díky tomu jsou schopni léčit a také úspěšně vyléčit mnoho nemocí zubů, mezi něž patří i zmíněná paradentóza.
o Důkazem tohoto tvrzení jsou desítky spokojeně kousajících bývalých pacientů.
Zajímavé je i endodontické vyšetření. Možná, že vám tento termín nic neříká. Jedná se o odstranění mrtvé tkáně z kořenového kanálku poškozeného zubu. Ten je poté zaplněn speciálním materiálem. A nakonec zub dostane protetickou korunku.