Ochranná síť

Tento bezpečnostní prvek je důležitou součástí každé trampolíny. Bezpečnost není radno podceňovat a proto je ochranná síť základním prvkem. Měla by se nacházet v každé základní výbavě trampolíny.

trampolína a síť

Vždy doporučujeme výrobky, které již v základu tento bezpečnostní prvek obsahují. Síť je vyrobena ze silného, ale zároveň dostatečně pružného vlákna, aby mohla zachytit všechny děti, které by se čistě náhodou odchýlily ze svého kurzu letu.

Ochranná síť na trampolínu tvoří jakýsi bezpečnostní prvek. Každý chce vyskočit co nejvýše. Vzhůru k oblakům, ale tvrdě můžeme dopadnout na zem. V případě dospělých je to velice riskantní a co teprve v případě dětí. Ty často neodhadnou výšku skoku a místo dopadu a proto je pro ně daleko bezpečnější, když kolem skákací plochy mají zábranu. Ta brání tomu, aby minuly skákací plochu, nebo aby spadly, nedej bože, až na zem. Skákací plocha je chráněná a je dostatečně pevná, aby udržela jakékoli nárazy, proto děti mohou vyskakovat klidně, co nejvýše umí a vy budete mít vždy jistotu, že s ochrannou sítí se nemůže nic stát. Děti nevyskočí ven a ani nespadnou na zem. Pády z takovéto výšky by totiž jistě znamenaly nějaký ten úraz, přinejmenším naražené koleno, ale v horších případech by to mohlo mít i nedozírné následky.

Využijte všech výhod

Trampolíny mají nosnost až 180 kilo a proto jsou bezpečné i pro dospělé. Velikost 305 je ideálním rozměrem, na kterém se pobaví jak děti, tak i dospělí. Užijte si skákání naplno s kvalitní a odolnou trampolínou. Vybírat si můžete hned z několika různých typů. Bez obav tak můžete skákat na skákací ploše i se svými dětmi. Užijte si spoustu legrace a také zábavy na čerstvém vzduchu. Stačí, když máte kousek volného místa na zahradě.

trampolína s ochranou sítí

Co všechno pozitivního přináší?
1) Skákání je dobré na odbourání stresu a napětí.
2) Aktivita, se kterou si protáhnete celý organismus a všechny svaly na těle.
3) Zlepšíte si kondici a můžete tímto způsobem i spálit pár kalorií.
4) Posílení nohou zlepšení rovnováhy.
5) Děti se vydovádí a vybijí svou přebytečnou energii.
6) Přináší pobyt na čerstvém vzduchu, venku v přírodě.
7) Děti máte pod dohledem na zahradě.
8) Zlepší se stabilita těla a koordinace pohybů.
9) A nakonec je to báječná zábava pro děti i dospělé.