V čem se nákladu nic nestane?

Když se někam vezou dejme tomu cihly, stavební kámen nebo hromada písku, je v zásadě vcelku jedno, jak se to k příjemci dopraví. Hlavní je, aby se takový náklad neztratil nebo aby ho řidič náklaďáku někde nevyklopil a nezničil, ale na ničem dalším už tu v podstatě nesejde. Jestli na to zaprší, jestli se to zapráší a podobně, to už je všem naprosto jedno, to je banalita, která tu nevadí.

Ale jakmile jde o potraviny, nápoje, léky nebo kosmetiku, případně něco podobného, co musí dostávat lidé vždy v prvotřídní kvalitě, už jdou žerty stranou. To už se nedá jen tak nasypat či nalít na korbu auta nebo vlek, to už nelze napustit nebo naskládat do nějakých sudů, ve kterých už se dříve přepravovalo neznámo vlastně co. To by totiž zavánělo možná nepříjemnostmi a možná také velkým malérem.

dno láhve

A proto ti, kdo převážejí nebo skladují podobně náročné náklady, jako jsou potraviny, nápoje, léky, kosmetika nebo některé chemikálie, obvykle velice pečlivě zvažují, pro jaký obal se rozhodnou. A často zvažují tak dlouho, až se rozhodnou pro IBC kontejner Schoellerallibert.

Kontejnery tohoto výrobce se totiž vyznačují přednostmi, jež je dělají ideálními právě pro ty, kdo musí zaručovat nejvyšší kvalitu přepravy, kdo musí zajistit, aby nebyly nedostatky ani v hygienických, ani v jiných aspektech. A ti, kdo právě takové kontejnery potřebují, těžko najdou něco srovnatelného nebo dokonce lepšího.

položená láhev

S takovými kontejnery se při přepravě i skladování ideálně manipuluje, tyto lze i rozkládat, aby nezabíraly v době, kdy zrovna nejsou potřeba, příliš místa, tyto kontejnery se snadno udržují v čistotě a nemrhá se v jejich případě prostorem tak, jak je tomu u sudů a dalších obalů válcovitého tvaru.

Všechno, co se přepravuje a skladuje, prostě musí být odpovídajícím způsobem zabalené. A pokud jde v tomto ohledu o kvalitu především, jsou IBC kontejnery to pravé.