Ztracený notebook

Zajímavá informační technologie je věda o počítačích. Abych se vám přiznala, tak já mám počítače opravdu hodně ráda. A nevím, co bych dělala, kdybych neměl mobilní telefon. A právě kvůli mobilnímu telefonu jsem byla naštvaná, že jsem ho několikrát ztratila, protože je malý, ale když mám počítač anebo notebook, tak je hodně veliký a ten právě nejde jen tak ztratit. A to právě díky informační technologii, kde mám právě vyhledávání, když ztratím nějakou kvalitní techniku. A taky se mi tohle jednou stalo. Jela jsem z práce, kde jsem musela být dva dny, byla to taková krátká služební cesta.

Doma mám notebook i počítač.

Měla jsem sebou taky pracovní notebook. Jenomže jsem si musela rychle něco udělat, takže jsem si sedla na náměstí, protože bylo krásné počasí. A tam jsem otevřela notebook a něco jsem dělala. Pracovala jsem rychle a poctivě, potom jsem si chtěla odpočinout, abych ulevila unaveným očím. Notebook jsem dala do speciální tašky a tašku jsem položila vedle sebe. Jak jsem to, tak kochala náměstím a pozorovala lidi, tak jsem se z ničeho nic zvedla a šla jsem domů, protože jsme byla vážně z cesty unavená. Až doma jsem zjistila, že nemám sebou svůj pracovní notebook.

S IT pracuji vlastně denně.

Ani nevíte, jak jsem byla naštvaná a taky jsem byla dost vystrašená, že jsem ho tam někde něco nechala. Byla jsem v šoku, protože jsem tam měla pracovní věci, takže to byly velice citlivá témata. Rychle jsem se vrátila na místo, kde jsem nechala notebook. Kéž by tam notebook byl! Samozřejmě že už tam nebyl. Ale dobří lidé stále existují, takže se mi asi do dvou hodin notebook vrátil, protože mi volala policie, že se našel můj notebook, že ho někdo odevzdal na policii. A díky bohu, že slušní lidé existují a já už mám konečně ztracený notebook doma. Stalo se vám někdy něco podobného? Pokud ne, tak buďte rádi, je to velmi nepříjemné.