Altán jako příjemné místo k odpočinku

Posedíte si rádi s rodinou a přáteli za pěkného počasí někde venku u něčeho dobrého? Většina lidí ráda využije hezké počasí a sednou si venku, kde stráví hezké chvíle společně. Teplé počasí a sluníčko k tomu přímo vybízí. Říkáte si, jaké by to bylo, mít takovou možnost i u vás na zahradě? Stačí si nějaké příjemné posezení vyrobit. Nejste dost zruční, nebo nemáte možnost si sehnat a upravit dřevo? I bez toho se obejdete. My máme v nabídce zahradní altán dřevěný, který si složíte sami v klidu doma.

altán u stromů

Altán si můžete složit
Naše výrobky jsou ze dřeva, a všechny dřevěné komponenty jsou opracovány, takže jejich povrch je hladký. Dodáváme stavebnice, které si za pomoci návodu dokáže smontovat každý, a jinak tomu není ani u altánu. Důležité je mít odhodlání a chuť do práce. Sestava takového altánu nezabere víc jak několik hodin – šikovní to zvládnou už za jedno odpoledne.

rozestavěný altán

Co dostanete?
Pokud si budete chtít altán sestavit sami, dostanete od nás kompletní dřevěnou konstrukci s veškerým spojovacím materiálem a střešní krytinou. Dřevo je impregnované proti plísním a hnilobám. Aby nedošlo k poškození impregnace, je nutné montáž provádět v době sucha. Na sestavení si netroufnete, a budete raději, když vám altán sestavíme? U nás máte možnost objednat si dodání altánu na klíč, což znamená, že vám ho vyrobíme i sestavíme přímo u vás doma.
Lepší je vždycky plánovat realizaci podobných staveb s předstihem, protože doba dodání může být i několik týdnů. Pokud k době dodání připočteme i nutnost čekání na vhodné počasí, můžeme se dostat i na několik měsíců. Je proto dobré neotálet, a altán si zajistit s dostatečným předstihem. Ať už se rozhodnete pro dodání na klíč nebo pro stavebnicové řešení, u nás máte jistotu kvalitních výrobků za příznivé ceny. V nabídce máme i pergoly a stání na auta, máte z čeho vybírat.