Jak probíhají erotické masáže a proč bychom se neměli stydět na ně chodit?

Masáže jsou mezi lidmi oblíbené, jak by také ne, stačí hodinka a my se poté cítíme úplně jinak, uleví se nám a máme zase energii. Už jste zkusili tu erotickou?

Jak probíhají erotické masáže a proč bychom se neměli stydět na ně chodit?

Erotická masáž, je také jen masáž. I když cokoliv, co má přívlastek erotické, působí ve společnosti jako něco necudného a nepřípustného. Jenže erotickou masáž si můžete dopřát zcela bez výčitek. Je určená všem od osmnácti let – pro ženy, pro muže, i pro páry. Dostanete se do světa, kde uspokojení a rozkoš nepředstavuje nic hanebného, ale naopak něco uvolňujícího, co vám otevře oči a naladí na další den i lepší sexuální výkony. Během masáže ale samozřejmě k žádného fyzickému aktu nedojde. Všechno je na velmi profesionální úrovni a pokud nechcete ani masérka nemusí být nahá. Ale je to škoda.

pexels-photo-3816205

Jak to probíhá

Erotické masáže Mataharisalon mají své kouzlo a byla by škoda je nevyzkoušet alespoň jednou v životě. Po příchodu do salonu se ocitnete v úplně jiném světě, můžete si vybrat svou masérku a s tou se poté odeberete do sprchy, která je začátkem tohoto ojedinělého zážitku. Můžete využít možnosti okoupat se přímo s masérkou nebo se této možnosti můžete vzdát – to je pro ty stydlivější. Poté započne samotná masáž. Ta vychází ze základů fyzioterapie, důraz je však kladen především na intimní partie. Cílem je uvolnění těla, svalů ale především vaší mysli. Otevře se vám tak zcela nový svět.

Pokud máte problémy s intimitou, potřebujete se uvolnit a zlepšit svůj sexuální život, těžko najdete lepší začátek. Skvěle se uvolníte, zbavíte se stresu a mnohem lépe začnete chápat, jak moc je sex a vše kolem něj pro nás všechny důležitý. K masáži intimních partií patří také uspokojení, to je prováděno výhradně ručně – rukou masérky. Vy však můžete dosáhnout vyvrcholení, ale nemusíte. Navíc můžete vyvrcholit kdykoliv během masáže, když se vám to podaří na začátku, nic se neděje a všechno pokračuje dál.

pexels-photo-3673978

Nic nemravného

Všechno je ale na velmi profesionální úrovni, nejde o poskytování sexuálních služeb jako takový – i samotné vyvrcholení klienta je pouze důkazem, že jeho tělo pracuje tak, jak má a k celému procesu masáže to zkrátka patří. Pocítíte obrovskou úlevu a zbavíte se stresu a starostí. Po masáži se znovu odeberete s masérkou do sprch, což je krásné zakončení nevšedního zážitku.

Masáž není určená jen pro pány. I dámy si mohou dopřát tento zážitek a to s šikovným masérem.