SEO

SEO je zkratka anglických názvů, které představují optimalizaci webu či eshopu. Samotná optimalizace zahrnuje hned několik složitých úkonů, takže s každým klientem musíme spolupracovat individuálně a musíme se zaměřit na to nejdůležitější a tím jsou on a off page faktory.

přestávka

Budete jen kapkou v moři? Nebo se konečně chcete dostat do popředí a být úspěšní?

Jste jen kapkou v moři? Nikdo si vás nevšímá a nejste vidět? To jsou nejčastější případě špatně nastaveného webu nebo špatné či vůbec žádné optimalizace stránek. Pokud máte vlastní internetové stránky, tak nemůžete být spojení s tím, že budete jenom kapkou v moři. Kapkou v tisíci nebo i milionu dalších kapek. Buďte výjimeční a buďte vidět! A právě toto vám můžeme zařídit, proto jsou zde naše SEO služby, které pomohou vašim stránkám, dostat se do popředí vyhledávačů Google a Seznam. Zvolte tedy seo pro web.

  1. On – page faktory

Návrh klíčových slov – navrhneme důležitá klíčová slova. Klíčová slova se vyhledávají a proto je potřeba věnovat jim značnou pozornost. Podrobně prostudujeme vaši problematiku či eshop nebo webovky, abychom zjistili, jaká slova pro vás budou nejvhodnější a na co je potřeba se zaměřit.
Seo analýza – jakmile máme jasně daná klíčová slova, můžeme začít analyzovat. Podíváme se na to, kde se nejčastěji dělají chyby, abychom jim mohli předejít a vše změnit k lepšímu. Chceme mít přeci úspěšný web.

  1. Off – page faktory

Zde se jedná o vytváření linkbuildingu, který by měl být pravidelný. Jedině pravidelným měsíčním režimem můžete dosáhnout kompletního a uceleného dobrého výsledku. Ovšem můžete zvolit jakoukoliv metodu. Vytváří se PR články, revoluční PR články nebo tematické PR články.

zoufalost

Kompletní seo správa

Kompletní měsíční SEO – jedná se o kompletní službu optimalizace vašeho webu či eshopu. Služba je vytvořená přímo vám na míru. Tato metoda je zřejmě nejekonomičtější a nejefektivnější. Vyvažuje totiž poměr mezi cenou a kvalitou. Můžeme se soustředit na celkovou správu a zahrnout do toho kompletní práci. To znamená, že vám pomůžeme s návrhem klíčových slov, nastavíme web a pravidelně budeme vytvářet linkbuilding.